mgr Sonia Wojtasik (Kokosza)

2020-06-29

O mnie Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą systemowym.Zapraszam do swojego gabinetu w Częstochowie, zarówno osoby do terapii indywidualnej jak i pary oraz rodziny Więcej o mnie Kształcę się w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku w Krakowie w podejściu systemowym i psychodynamicznym pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro. Szkolenie to jest atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam również Kurs Podstawowy Terapii Systemowej organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Kilkuletnie doświadczenie terapeutyczne i kliniczne zarówno dotyczące dzieci, młodzieży jak i również osób dorosłych zdobywałam w różnych ośrodkach i organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną. W Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Intra prowadzę psychoterapię indywidualną i pomoc psychologiczną dla nastolatków i osób dorosłych. Pracuję z osobami, które doświadczają różnych problemów życiowych, w tym depresji, lęku; przebywają w kryzysie, przeżywają trudności w relacjach z bliskimi, cierpią na różnego rodzaju dolegliwości o podłożu psychosomatycznym. Jako psychoterapeuta systemowy prowadzę również terapię rodzin, w tym terapię par/małżeństw. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Zapraszam do kontaktu!
ul.1 Maja 27, II piętro, p.213
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.