Mieli narkotyki

2020-06-29

Policjanci z Kłomnic zatrzymali w ubiegły weekend 3 osoby, które posiadały narkotyki. Dwóch zatrzymanych dodatkowo uprawiało w miejscu zamieszkania krzaki konopi. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności - informuje częstochowska Policja.

W piątek 11 września policjanci z Kłomnic w Kuźnicy Kiedrzyńskiej skontrolowali pojazd. Przy jednym z pasażerów znaleźli porcję zielonego suszu. W dalszej kolejności mundurowi dotarli do 26-letniego mieszkańca Częstochowy, który również miał przy sobie marihuanę i dodatkowo uprawiał krzaki konopi. Stróże prawa znaleźli w jego miejscu zamieszkania amatorską uprawę. 5 krzaków konopi hodował w specjalnie przystosowanej szafce, znajdującej się w łazience. Z posadzonych nielegalnie roślin można było uzyskać około 220 porcji narkotyku.

W niedzielę kłomniccy policjanci udali się na interwencję domową, gdzie podczas przeprowadzanych czynności ujawnili przy awanturującym się 29-latku kilka porcji zielonego suszu oraz 1 krzak zabronionej rośliny hodowanej na posesji.

Za posiadanie zabronionych substancji psychoaktywnych i uprawę konopi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.