Mundurowi z myszkowskiej drogówki zatrzymali złodzieja

2022-08-05

Mundurowi z myszkowskiej drogówki zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który wszedł do mieszkania 26-latka i ukradł prawie 3 tys. zł. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie złodziej usłyszał zarzut, teraz o jego losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu 5-letni pobyt w więzieniu - informuje myszkowska Policja.
Mmundurowi z myszkowskiej drogówki 3 sierpnia otrzymali zgłoszenie od obywatela, że chwilę wcześniej bezdomny mężczyzna prawdopodobnie wykorzystał chwilę nieuwagi domowników, wszedł do mieszkania i z portfela ukradł gotówkę w kwocie blisko 3 tys. zł. Przypuszczenia domowników spowodowane były tym, że widzieli go kilka razy w okolicy ich posesji. Policjanci z drogówki przekazali rysopis sprawcy do pozostałych patroli i sami zaczęli sprawdzać pobliskie ulice. Po kilkunastu minutach na dworcu PKP patrol myszkowskiej drogówki zauważył mężczyznę, który rysopisem odpowiadał podejrzewanemu o kradzież. W czasie legitymowania okazało się, że to 48-latek z Żarek Letniska, który był widziany przez pokrzywdzonego w okolicy jego domu krótko przed kradzieżą.
W czasie przeszukania mundurowi odnaleźli gotówkę. w której między banknotami znajdowały się zaświadczenia na nazwisko pokrzywdzonego. W związku z powyższym 48-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Był pijany. Badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie złodziej usłyszał zarzut. O jego losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu 5-letni pobyt w więzieniu. Znaczna część odzyskanych pieniędzy wróciła do właściciela.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.