Nasi siatkarze w najwyższej klasie rozgrywkowej

2023-10-19

Po siedmiu latach Plusliga powraca do Częstochowy. Pierwszy mecz - 23 października w Hali Sportowej Częstochowa - informuje Biuo Prasowe Urzędu Miasta.
Exact Systems Hemarpol Częstochowa w historycznym, pierwszym meczu w Pluslidze podejmie na własnym parkiecie Ślepsk Malow Suwałki w najbliższy poniedziałek. Start spotkania zaplanowano na godz. 17.30.
- Bardzo się cieszymy, że mecz inauguracyjny rozgrywamy u siebie. Częstochowa czekała na ten moment od siedmiu lat, więc dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam wszystkich do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższy poniedziałek. Głęboko wierzę, że będzie to piękne święto częstochowskiej siatkówki i wspólnie zaczniemy pisać nową historię – mówi Lesław Walaszczyk, prezes Spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa.
Bilety na poniedziałkowe spotkanie można kupić w serwisie kupbilet.pl lub w kasie Hali Sportowej Częstochowa na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Cena biletu wynosi: standard - 30 zł, standard+ - 40 zł. Bilety ulgowe w cenie 20 zł przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom posiadającym ważną legitymację. Dzieci do 8. roku życia oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie wchodzą na mecz na podstawie biletu za 1 zł.
Kibice, którzy kupili karnety sezonowe, będą mieli możliwość odbioru fizycznych karnetów w recepcji Hotelu Mercure Częstochowa (ul. ks. J. Popiełuszki 2) w dniach 19-20.10.2023 w godzinach 15.00-18.00. Warunkiem odbioru karnetu jest dokonanie zakupu najpóźniej do wtorku (17.10.2023 r.) oraz przedstawienie vouchera potwierdzającego zakup w wersji papierowej bądź elektronicznej. Osoby, które kupią karnet od 18.10.2023 r. będą mogły wejść na pierwszy mecz na podstawie vouchera, natomiast fizyczne karnety będą mogły odebrać podczas meczu domowego z Jastrzębskim Węglem 28.10. Osoby, które kupiły karnety do końca września zgodnie z obowiązującą w tamtym czasie promocją, otrzymają także darmowe szaliki kibica.

Zdjęcie z profilu FB - KS Norwid Częstochowa

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.