Nowa nazwa Klubu Norwid

2023-08-24

Klub Norwid Częstochowa nawiązał współpracę z nowym sponsorem tytularnym. Obok Exact Systems w nazwie zespołu pojawi się również Hemarpol. Drużyna wystąpi w PlusLidze pod nazwą Exact Systems Hemarpol Częstochowa – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W konferencji prasowej, na której ogłoszono zmianę, wzięli udział: prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, prezes Stowarzyszenia Sportowego Seniorzy – Juniorom „Siatkówka 2002” Krzysztof Wachowiak, prezes Klubu Sportowego Norwid Częstochowa Lesław Walaszczyk, członek zarządu Exact Systems Jacek Opala, współwłaściciel firmy Hemarpol Mariusz Bogacki oraz trener drużyny Leszek Hudziak. Na spotkaniu przedstawiono nowego sponsora oraz oficjalną nazwę zespołu, który walczył będzie w sezonie 2023/24 na parkietach PlusLigi. Błękitno-granatowi do rozgrywek przystąpią z nową nazwą.

Przed „Norwidem” otwierają się również nowe możliwości związane ze wsparciem finansowym ze strony Miasta. Jako klub występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie mógł się starać o środki z puli promocji miasta poprzez sport.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa pierwszy mecz rozegra 21 października. Sprzedaż karnetów rusza 11 września na platformie KupBilet.pl. Karnet VIP będzie kosztował 1200 zł, Gold – 600 zł, normalny – 350 zł, a ulgowy 200 zł. Bilety będą w cenie 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Dzieci do lat 8 obejrzą mecze za darmo.

Fot. Marek Osuchowski

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.