Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

2021-09-15

Kino Studyjne OKF ILUZJA po raz dwunasty włączyło się  w ogólnopolski projekt edukacji filmowej i zachęca nauczycieli oraz rodziców do zapoznania się z propozycjami na ten rok szkolny – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych, dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych - przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe - przez cały rok szkolny. Wszystkie pokazy poprzedza prelekcja multimedialna wprowadzająca uczestników w tematy podejmowane w danym filmie. Cały program NHEF jest zgodny z podstawą programową MEN. 

Nauczyciele zapisują uczennice i uczniów na wybrany cykl i od października do kwietnia, raz w miesiącu, przychodzą wraz z nimi do kina. Przed każdym filmem odbywa się multimedialna prelekcja, a nauczyciele dostają interdyscyplinarne materiały dydaktyczne. Po seansie najmłodsi uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Do udziału w programie należy się zapisać przez stronę www.nhef.pl, na której zamieszczone są również daty, godziny oraz opisy spotkań. Liczba uczestników jest ograniczona.

Cena biletu to 12 zł od osoby. Dzieci w trudnej sytuacji materialnej (maksymalnie 10% grupy) mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie.

Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach NHEF nieodpłatnie, a pedagodzy biorący udział w projekcie otrzymują legitymację upoważniającą do zakupu biletów w zniżkowej cenie 10 zł  w Kinie OKF Iluzja.

Szczegółowych informacji udziela koordynator programu: Artur Lecybil, tel. 343 444 010; alecybil@okf.czest.pl

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.