Nowe stroje domowe AC Milan hołdem dla architektury Mediolanu

2020-07-28

Firma PUMA zaprezentowała nowy komplet strojów domowych drużyny AC Milan na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie ekipy młodzieżowe. Inspiracją do stworzenia koszulki domowej była elegancja, prestiż oraz zachwycająca i urzekająca architektura Mediolanu. 

Mediolan to jedyne w swoim rodzaju połączenie kultury oraz historii, co sprawia, że miasto jest jednocześnie piękne i przepełnione kreatywnością. Stolica Lombardii to również miejsce, gdzie turyści z całego świata mogą podziwiać jedne z najpiękniejszych budynków świata, które w symboliczny sposób znalazły swoje miejsce na najnowszej koszulce domowej AC Milan.

Jednym z najważniejszych budynków Mediolanu jest bezsprzecznie Galleria Vittorio Emmanuele II, która dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala poczuć duszę miasta oraz w idealny sposób łączy przeszłość z nowoczesnym podejściem do projektowania. Galeria jest najstarszym domem handlowym w mieście, mieszczącym się w czteropiętrowym, podwójnym pasażu w centrum Mediolanu, a jego nazwa jest hołdem dla pierwszego króla Włoch. Wyraziste wzory i wyjątkowa architektura galerii zainspirowały projektantów marki PUMA do stworzenia charakterystycznego nadruku, który znalazł się pomiędzy tradycyjnymi czarno-czerwonymi pasami, dodając odrobiny nowoczesności, przy jednoczesnym zachowaniu tożsamości klubu AC Milan.   

David Bremond, Head of Product Line Management Teamsport mówi: - AC Milan to coś więcej niż klub piłkarski, to integralna część kultury miasta. Chcieliśmy stworzyć koszulkę, która szanuje tradycje klubu oraz przemawia do kibiców zarówno we Włoszech, jak i tych poza granicami kraju. Dodaliśmy do tej koszulki ikonę architektury Mediolanu, aby  reprezentowała ona nie tylko miasto, ale i kulturę, która na nie wpływa.

Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer of AC Milan dodaje: - Koszulka AC Milan to symbol dumy i miłości do klubu milionów fanów na całym świecie. Nowy projekt jest hołdem dla tradycji, kultury i wyjątkowej architektury, która jest synonimem naszego pięknego miasta Mediolan. AC Milan jest zbudowany na innowacyjności, społeczności i integralności, a PUMA perfekcyjnie uchwyciła te podstawowe wartości w tym nowym, eleganckim projekcie.

Koszulka zadebiutuje już drugiego sierpnia, kiedy piłkarze AC Milan podejmą na swoim stadionie Cagliari w ostatnim meczu sezonu Serie A.

Nowa koszulka domowa AC Milan będzie dostępna od 28 lipca w sklepach stacjonarnych PUMA, oficjalnych sklepach AC Milan, u wybranych partnerów handlowych na całym świecie oraz na stronach internetowych: PUMA.com i store.milan.com

[dostarczył info.Wire.pl]

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.