O szukaniu pracy w okresie pandemii

2021-04-15

Osoby poszukujące pracy będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, na które w czerwcu zaprasza Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium. Rekrutacja zainteresowanych potrwa do 31 maja.

Projekt „Career Boost” ma pomóc tym, którzy stracili zatrudnienie przez sytuację wywołaną pandemią bądź zmuszeni są zmienić pracę, a także studentom i osobom szukającym swojej pierwszej pracy w trudnych czasach pandemii. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści i trenerzy – opowiedzą m.in., jak stworzyć odpowiednie CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy co należy wiedzieć o prawie pracy z perspektywy pracownika.
Organizatorzy oferują dwa terminy webinarium do wyboru (2 razy po 4 godziny) – 7 i 8 czerwca oraz 9 i 10 czerwca. Webinaria odbędą się w godz. 9.00 – 13.00, w języku polskim.
15 czerwca odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, których uczestniczki i uczestnicy będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić swoje CV pod okiem ekspertów.
Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z 3 bezpłatnych, indywidualnych spotkań z mentorem.
Rekrutacja do projektu potrwa do 31 maja. Do przesyłania zgłoszeń służy formularz online pod adresem https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/
Szczegółowe pytania można kierować do organizatorów telefonicznie pod nr 509 206 033 lub mejlowo, pisząc na adres biuro@stellavirium.org
Projekt organizuje Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium wraz z firmą UBS.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.