Ogłoszenie wyników Moment Street Photo

2020-06-29

W najbliższą sobotę 14 listopada o godz. 16.00 odbędzie się finał konkursu Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Ogłoszenie wyników nastąpi w formie transmisji na żywo na YouTube i Facebooku - informuje Biuro Pasowe Urzędu Miasta.

Z powodu kolejnych obostrzeń tym razem nie w formie tradycyjnej, a zdalnej odbędzie się ogłoszenie zwycięzców konkursu fotograficznego Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Właściwa prezentacja wystawy pokonkursowej nastąpi, gdy OPK „Gaude Mater” znów będzie otwarte.

Link do transmisji na YouTube: https://youtu.be/3tl8kEuuMhQ

Link do fanpage Momentu na Facebooku: www.facebook.com/momentstreetphotoawards

Międzynarodowy konkurs Fujifilm Moment Street Photo Awards ma na celu promocję i wspieranie fotografów działających w gatunku fotografii ulicznej i adresowany jest do wszystkich fotografujących – profesjonalnie lub amatorsko na całym świecie. Sponsorem tytularnym konkursu została firma Fujifilm – jedna z najbardziej cenionych marek cyfrowych aparatów fotograficznych na świecie. Główną nagrodą w konkursie jest zaawansowany aparat fotograficzny Fujifilm X-pro3 wraz z obiektywem Fujinon XF 23 mm f/2.0 R WR. Druga i trzecia nagroda, ufundowane przez Miasto Częstochowa, to kolejno – 4.000 i 3.000 zł.

W skład jury oceniającego zdjęcia weszli: Witold Krassowski, Arkadiusz Gola, Tymon Markowski, Maciej Jeziorek, Elena Alexandra oraz Szymon Roziewicz. Zdjęć na konkurs została przesłana rekordowa liczba, bo aż 2750. O wejście do finału postanowiło powalczyć 582 autorów z całego świata. 26 października jury do finału wybrało 91 zdjęć 75 autorów. W najbliższą sobotę poznamy laureatów i zobaczymy finałowe zdjęcia.

Partnerami konkursu zostali Street Photo Poland oraz instagramowa From Streets With Love – platformy promujące ideę fotografii ulicznej w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Organizatorami konkursu są OPK „Gaude Mater” oraz Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy.

Szczegóły dotyczące konkursu można poznać na stronie www.momentstreetphoto.pl.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.