Piknik z autobusem

2021-07-30

Od 1 sierpnia na terenie Gminy Olsztyn zostanie wprowadzona nowoczesna komunikacja autobusowa, bezpłatna dla wszystkich mieszkańców i turystów.

Mieszkańcy całej gminy będą doskonale skomunikowani z Olsztynem, częstotliwość kursowania autobusów będzie znacznie większa niż do tej pory. Niektóre miejscowości, dotąd wykluczone z komunikacji, zyskają autobusy.

Autobusy marki Mercedes będą fabrycznie nowe, klimatyzowane, niskopodłogowe z miejscami na wózek inwalidzki i wózek dziecięcy.

Z Olsztyna do Częstochowy będzie można przejechać najkrótsza trasą przez DK-46 i DK-1 autobusami linii 58.

W sobotę 31 lipca odbędzie się prezentacja nowej komunikacji na Rynku w Olsztynie podczas PIKNIKU Z AUTOBUSEM. Zaplanowano koncert zespołu CIZZZ Big Band, koncert aktorów z Teatru im. Adama Mickiewicza : Adama Hutyry, Agaty Ochoty-Hutyry, Iwony Chołuj, i Hanny Zbyryt przy akompaniamencie Michała Rorata. Przewidziane są również atrakcje dla dzieci, m.in. budowanie z klocków LEGO BRICKS 4 KIDZ i fotobudka autobusowa.

Podczas pikniku będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 szczepionką dwudawkową Pfizer lub jednodawkową Johnson & Johnson – informuje Kamila Kubat z Referatu Promocji i Turystyki Urzędu Gminy Olsztyn.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.