Platforma dla przedsiębiorców inwestujących w OZE

2020-06-29

Do skorzystania z platformy Let Me Connect You, która dostarcza kompleksowych usług m.in. dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych, zachęca Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Let Me Connect You umożliwia osobom fizycznym, przedsiębiorcom, rolnikom czy jednostkom samorządu terytorialnego sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces kompleksowej realizacji mikro- bądź dużej instalacji przemysłowej, związanej z odnawialnymi źródłami energii (OZE). Platforma dostarcza kompleksowego wsparcia w przeprowadzeniu inwestycji na terenie całego kraju – od analizy technicznej, przez porównanie i wybór najlepszych w Polsce wykonawców instalacji OZE, przygotowanie modelu finansowania aż po końcowy etap uruchomienia i odbioru instalacji.

Dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) platforma przygotowała kompleksową ofertę na budowę instalacji fotowoltaicznych (PV) o mocy 50 kWp. Jej istotnym elementem jest możliwość potencjalnego sfinansowania takiej inwestycji w formie częściowej bezzwrotnej dotacji i nisko oprocentowanej pożyczki z możliwością jej częściowego umorzenia.

Dzięki współpracy platformy z bankami, osoby, które preferują finansowanie komercyjne, mogą sfinansować inwestycje w formie leasingu czy kredytu na bardzo korzystnych warunkach. Odpowiedź o przyznaniu finansowania można otrzymać nawet w ciągu godziny. Zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną nastąpi już po ok. 5 latach (inaczej niż w przypadku standardowych ofert, w których okres zwrotu to 7-8 lat).

Budżet przeznaczony na potencjalnie częściowo bezzwrotne sfinansowanie i realizację tego typu instalacji jest ograniczony –  dlatego Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa zachęca wszystkich zainteresowanych, aby nie czekali z rejestracją na www.Connect-You.pl Na listę beneficjentów można wpisać się pod linkiem https://let-me-connect-you.pl/rejestracja/type:msp

Wszelkie pytania można kierować bezpośrednio do koordynatora platformy pod numerem 883 534 734.

Platforma  Let Me Connect You  została objęta honorowym patronatem przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE).

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.