Pływalnia w lipcu do godz. 20.00, park wodny – codziennie do 22.00

2022-07-01

Pływalnia Letnia MOSiR będzie w lipcu czynna od godz. 10.00 do 20.00, Park Wodny, który w tym roku miał już ponad 112 tysięcy odwiedzających, zaprasza codziennie do godz. 22.00 – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W związku z dużą frekwencją oraz sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, w lipcu MOSiR wydłuża funkcjonowanie Pływalni Letniej przy ul. Dekabrystów do godz. 20.00. Kasy obiektu czynne będą jednak do godz. 19.00, więc po tej godzinie nie będzie już można kupić biletu na otwarty basen. W lipcu pływalnia będzie zatem czynna codziennie w godzinach 10.00–20.00. 

Sąsiadujący z pływalnią Park Wodny jest otwarty codziennie w godzinach 10.00-22.00 (część basenowa). Strefa sauna zaprasza w dni powszednie w godz. 16.00-22.00, a w soboty i niedziele od 12.00 do 22.00. Odwiedzający Park Wodny mogą korzystać w sezonie także z Pływalni Letniej i jej terenu (w ramach czasowych biletu kupionego do Parku Wodnego oraz w godzinach otwarcia Pływalni). 

Dla osób korzystających z odkrytej Pływalni dostępny jest natomiast lokal gastronomiczny w Parku Wodnym oraz saunarium – po wykupieniu osobnego biletu.

Park Wodny cieszy się od otwarcia we wrześniu 2021 r. dużą popularnością, nie tylko wśród częstochowian, ale także osób przyjezdnych.  

Obiekt MOSiR mógł pochwalić się w styczniu i marcu frekwencją odpowiednio 19,7 i 19,9 tys. odwiedzających miesięcznie. Rekordowy był luty z feriami zimowymi - wówczas Park Wodny odwiedziło ponad 26,8 tys. osób. W kwietniu frekwencja wyniosła 18,2 tys. osób, a w maju, w którym przez drugą połowę miesiąca w Parku trwała przerwa technologiczna, odnotowano ponad 8,5 tys. wejść. Czerwiec zamknie się liczbą ponad 19 tysięcy odwiedzających. Mimo przerwy technologicznej w maju, do połowy 2022 r. z Parku Wodnego skorzystało więc już ponad 112 tysięcy osób.   

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta  

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.