Policz się z cukrzycą

2022-01-13

X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” będzie towarzyszyć zaplanowanemu na 30 stycznia finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez wysyłanie sms’ów – dla osoby dorosłej jest to sms o treści 1, a dla biegaczek i biegaczy niepełnoletnich – o treści 2. Sms’a należy wysłać na numer tel.  +48 664 072 604. 

Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę. Wysłanie sms’a jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, z którego treścią można się zapoznać na stronie częstochowskiego sztabu WOŚP.   

Bieg odbędzie się w dniu tegorocznego finału WOŚP – czyli w niedzielę 30 stycznia, o godz. 11.00. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych, aby nie zwlekać z rejestracją. 

W dniu biegu – między godz. 9.00 a 10.10 – wszystkie uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Biurze Biegu przy al. NMP 46, aby potwierdzić swoją obecność. Jeśli zostaną wolne miejsca w ramach limitu (czyli gdy niektórzy zarejestrowani nie zgłoszą się), między godz. 10.10 a 10.30 odbędą się „rezerwowe” zapisy dla wszystkich chętnych, którym nie udało się wcześniej zarejestrować. Aby wystartować, trzeba będzie wrzucić do „orkiestrowej” puszki 50 zł.

Bieg na dystansie 2,5 km obejmie tzw. III Aleję, przejście przez ul. Pułaskiego, aleję Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły oraz Park Staszica. Start i meta będą ulokowane w II Alei. 

Organizatorem jest lokalny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7. Więcej informacji na jego temat – a także o samym biegu – można znaleźć na tej stronie 

Na zdjęciu: bieg „Policz się z cukrzycą” w 2018 r.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.