Przedszkolakom na Dzień Ziemi

2021-05-09

Światowy Dzień Ziemi był okazją, aby wręczyć nagrody częstochowskim miejskim przedszkolom – uczestnikom konkursu „Kolory Wiosny 2021”. Za otrzymane nagrody pieniężne przedszkola upiększą swoje ogrody lub kąciki przyrodnicze - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Urząd Miasta Częstochowy we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych włączył się w obchody Światowego Dnia Ziemi, organizując konkurs „Kolory Wiosny 2021” dla przedszkolnych placówek miejskich. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk ufundował nagrody pieniężne dla przedszkoli-laureatów konkursu z przeznaczeniem na zagospodarowanie przedszkolnych ogrodów dydaktycznych.
W konkursie wzięło udział 41 przedszkoli miejskich. Zadaniem maluchów było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Wiosenne kwiaty z Ekorabaty” oraz aranżacja Wiosennego Kącika Przyrodniczego.
Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia i nagrodę główną, laureatom wręczono też dyplomy uczestnictwa oraz symboliczne bony pieniężne.
A oto lista laureatów:
• Nagroda główna (5000 zł) – Miejskie Przedszkole nr 25
• Wyróżnienia (500 zł):
1. Miejskie Przedszkole nr 2
2. Miejskie Przedszkole nr 7
3. Miejskie Przedszkole nr 12 im. Ireny Szewińskiej
4. Miejskie Przedszkole nr 13 im. Krecika
5. Miejskie Przedszkole nr 37
• Wyróżnienia (200 zł):
1. Miejskie Przedszkole nr 6
2. Miejskie Przedszkole nr 16
3. Miejskie Przedszkole nr 18
4. Miejskie Przedszkole nr 23 im. Jasia i Małgosi
5. Przedszkole Specjalne nr 24
6. Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 43

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.