Referat Komunikacji wznawia obsługę interesantów

2021-03-22

Referat Komunikacji Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Częstochowy wrócił 22 marca do bezpośredniej obsługi interesantów, ale działa w ograniczonym składzie osobowym. Interesanci zgłaszający potrzebę osobistego załatwiania spraw związanych z rejestracją pojazdów oraz prawami jazdy są już umawiani na wolne terminy – informuje Biuro Prasowe  Urzędu Miasta.

Tygodniowe zawieszenie bezpośrednich przyjęć interesantów było związane z licznymi zachorowaniami na koronawirusa, a w związku z tym stanami izolacji lub kwarantanną pracowników.

Od poniedziałku wznowiona została już możliwość telefonicznego umawiania osób pragnących załatwić sprawę osobiście, jednak trzeba liczyć się z tym, że kontakt telefoniczny – z uwagi na ciągle mocno zmniejszoną obsadę referatu oraz wydłużoną kolejkę chętnych – może być utrudniony.  

Poza tym pracownicy, którzy już wrócili do pracy, muszą obsłużyć najpilniejsze sprawy, które wpłynęły w ostatnim czasie do referatu drogą pocztową lub elektroniczną.

W korespondencji z Referatem Komunikacji możliwe jest korzystanie z elektronicznej platformy E-PUAP, SEKAP lub z tradycyjnej przesyłki pocztowej. W celu uzyskania informacji  możliwy jest także kontakt mailowy.

Referat w czasie pandemii, do momentu wystąpienia  problemów związanych z ogniskiem koronawirusa, obsługiwał dużą – jak na panujące ograniczenia epidemiczne – liczbę osób. Z danych porównawczych wynika, że była to liczba większa niż w urzędach miast porównywalnej wielkości.

Referat zajmujący się rejestracją pojazdów i prawami jazdy chce jak najszybciej wrócić do sprawnej i płynnej obsługi interesantów, co będzie możliwe po powrocie do pracy reszty obecnie chorych lub znajdujących się na kwarantannie pracowników.

Powrót do w pełni normalnej pracy i obsługi wszystkich interesantów „na bieżąco” możliwy będzie po zniesieniu wszystkich obecnych obostrzeń i zakończeniu stanu epidemii.   

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.