Siatkarze Exact Systems Norwid cieszyli się w sobotę z wygranej z Krispolem Września

2021-09-27

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa pokonali w sobotę 3:1 Krispol Września i zdobyli bardzo ważne 3 punkty.

W sobotę w hali „Norwida” ponownie licznie pojawili się kibice, aby dopingować siatkarzy. Dla najmłodszych kibiców przygotowano jako niespodzianki małe flagi „Norwida”. Spotkanie było wielką niewiadomą, bo Exact Systems Norwid niespodziewanie przegrał w środę u siebie z Olimpią Sulęcin, a Krispol wygrał we Wrocławiu z Gwardią i sprawił dużą niespodziankę.

Trener Exact Systems Norwid Piotr Gruszka znalazł jednak odpowiednią taktykę na rywali. Częstochowscy siatkarze wygrali pierwszego seta 25:22. W drugim poszło jeszcze łatwiej, bo gospodarze dali zdobyć gościom tylko 18 małych punktów. Gdy kibice spodziewali się zwycięstwa 3:0, Krispol wygrał 26:24 w trzecim secie i przedłużył mecz.

Siatkarze Exact Systems Norwid w czwartym secie zagrali ponownie na dobrym poziomie. Wygrali 25:21 i mogli cieszyć się ze zwycięstwa w meczu.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Krispol Września 3:1 (25:22, 25:18, 24:26, 25:21)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Zawalski, Kryński, Gibek, Usowicz, Podborączyński (libero), Mordarski (libero) – Długosz, Popiela, Mucha.

Fot. Materiały prasowe klubu 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.