Śląskie Lokalnie – nowa edycja konkursu grantowego

2021-08-04

Nabór wniosków o mikrogranty potrwa do 31 sierpnia online. Do starania się o nie zachęca Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach wraz z Instytutem Rozwoju Rynku Pracy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Organizatorzy kierują konkurs do trzech grup docelowych. Pierwsza to młode organizacje pozarządowe z siedzibą w województwie śląskim, które zostały zarejestrowane nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Roczny przychód takiej organizacji nie może przekroczyć 30 tys. zł (za poprzedni rok obrotowy). Druga grupa docelowa to składające się z przynajmniej trzech osób grupy nieformalne, nieposiadające osobowości prawnej, chcące działać na rzecz lokalnych społeczności. W końcu trzecia to organizacje pozarządowe składające i realizujące projekt w imieniu grup nieformalnych, które nie mają takiej możliwości.

Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1 tys. do 5 tys. zł 

Nabór wniosków potrwa do 31 sierpnia, odbywa się za pośrednictwem strony Funduszu Inicjatyw Obywatelskich www.fioslaskie.com Także na tej stronie należy szukać bliższych informacji o projekcie oraz wszystkich potrzebnych do złożenia wniosku dokumentów. 

Do składania wniosków zaprasza Instytut Pracy i Edukacji  w Gliwicach wraz z partnerem – Instytutem Rozwoju Rynku Pracy – operatorzy projektu „Śląskie Lokalnie 2021-2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności. 

Spotkania informacyjne będą zapowiadane na stronie: https://fioslaskie.com/#spotkania  oraz na profilu „Śląskie Lokalnie – małe granty FIO” na Facebooku. 

Regulamin konkursu można znaleźć pod adresem https://bitrix24public.com/klasterinnowacjispoecznych.bitrix24.pl/docs/pub/9d73aea6e4d2c694fa1ff545c5191207/default/?&  

Wniosek o mikrodotację – https://fioslaskie.com/nabor/ 

Podręcznik dla realizatorów projektów i wnioskodawców – https://bitrix24public.com/klasterinnowacjispoecznych.bitrix24.pl/docs/pub/86734f6d28e3b7d1237659b987da4d11/default/?&  

Pytania o szczegóły należy kierować pod nr tel. 579 650 968 lub na adres mejlowy kontakt@fioslaskie.com

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.