Słupy budynku USC przejdą remont

2020-06-29

Ponad 20 słupów budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Focha zostanie wyremontowanych. Prace będą realizowane od lipca do końca września - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.  

Inwestycja jest rezultatem ogłoszonego przez miasto w czerwcu przetargu nieograniczonego i obejmie remont 24 słupów na elewacji budynku. Słupy zostaną oczyszczone, odtłuszczone, pomalowane m.in. farbami antykorozyjnymi; renowację przejdzie też instalacja odgromowa. 

Inwestycję o wartości ponad 190 tys. zł zrealizuje Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ,,Budoremont” z Częstochowy, a nadzorem zajmie się – także częstochowska – firma handlowo-usługowa Parcela-Fomerce.

Prace rozpoczną się w lipcu i powinny się zakończyć do końca września.

Fot. Przykuta/Wikipedia

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.