Spotkanie dla zdrowia

2021-07-30

Bezpłatnie sprawdzić swoją zdrowotną kondycję będzie można już jutro, w sobotę 31 lipca w godzinach 10.00 – 16.00 na placu przy Szpitalu Rejonowym w Kłobucku przy ulicy 11 Listopada 5C.

– Sobotnia akcja bezpłatnych badań i konsultacji adresowana jest do wszystkich, bez względu na wiek. Bowiem problemy ze zdrowiem mogą przydarzyć się zarówno nastolatkom, trzydziesto-, czterdziestolatkom, jak i seniorom. Dlatego gorąco namawiam, aby skorzystać z tej okazji i zbadać swoje zdrowie – mówi Agnieszka Wołczenko, prezeska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce, współorganizatorka spotkania dla zdrowia.

Wydarzenie w Kłobucku odbędzie się w ramach akcji promocyjnej programu „Profilaktyka 40 Plus”. W czasie imprezy będzie można bezpłatnie wykonać m.in.: badanie EKG, zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, wykonać mammografię, a także oznaczyć aktualny wskaźnik BMI, czyli sprawdzić, czy waga naszego ciała jest w normie, a może mamy nadwagę lub niedowagę. Panie będą mogły uzyskać informacje na temat profilaktyki raka piersi oraz dowiedzieć się, jak samodzielnie i prawidłowo badać piersi. Natomiast panowie – dowiedzieć się o profilaktyce raka jąder i prawidłowej metodzie samobadania. Ponadto będzie można skorzystać z wiedzy lekarzy kardiologów, diabetologów, geriatrów i lekarzy rodzinnych. Dodatkowo wszystkie chętne osoby będą mogły wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) upoważniającą do bezpłatnej podstawowej opieki zdrowotnej na terenie krajów Unii Europejskiej oraz EFTA.

Waldemar Jabłczyński

Na zdjęciu: Agnieszka Wołczenko, prezeska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce opowiada o wydarzeniu autorowi tekstu

Fot. Mikołaj Lesław Ataniel

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.