Srebrny medal Natalii

2022-02-06

Natalia Grzyb, zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Częstochowa/ABRM Poczesna zajęła II miejsce i zdobyła SREBRNY medal w 4. Turnieju Parabadmintona podczas cyklu Międzynarodowego Telnap Telecom Cup 2021/2022 w podwarszawskim Józefosławiu w niedzielę 30 stycznia.
Podopieczna trenera Pawła Wiśniewskiego najpierw wygrała dwa mecze w grupie (jeden ze starszym od siebie Jarosławem Kailing z Bydgoszczy, z którym w grudniu ubiegłego roku przegrała w finale po trzysetowym pojedynku). Następnie, po wyjściu z grupy, wygrała w półfinale w dwóch setach z koleżanką z Kadry Narodowej Anną Wolny z MKS Imielin. Dopiero w finale zawodów musiała uznać wyższość doświadczonej zawodniczki z Warszawy, reprezentantki Fundacji Bartka Mroza Katarzyny Ziębik.
- To już czwarta odsłona tego cyklu rozgrywek - mówi trener Paweł Wiśniewski. - W pierwszym turnieju nie udało nam się wystartować. W pozostałych trzech już tak, dzięki czemu zbieramy doświadczenia i walczymy o każdy punkt. Jednak poza tym ważne są spotkania z ludźmi i nabieranie pewności siebie poprzez integrację z osobami w pełni sprawnymi. W niedzielnym turnieju Natalia rywalizowała z zawodnikami nie tylko w swojej kategorii na wózkach WH-1/WH-2, ale również z osobami stojącymi z niepełnosprawnościami kategorii SL3 i SL5. Czekamy obecnie na decyzję pierwszego startu na turnieju międzynarodowym, na którym Natalia otrzyma klasyfikację nadaną przez Badminton World Federation (BWF), dzięki której będzie mogła rywalizować i zdobywać doświadczenie na arenie międzynarodowej - powiedział trener Natalii i jednocześnie prezes LUKS Jedynka Cz-wa/ABRM Poczesna Paweł Wiśniewski.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.