Stacja Kopernik – symbol XXI-wiecznej wytworności – nowa inwestycja w Częstochowie

2023-02-20

Wkomponowana w architekturę, godzić będzie stylowość z nowoczesnością. Przy skrzyżowaniu ul. Kopernika z al. Wolności, niemal naprzeciw budynku Dworca PKP, lecz w odpowiedniej od niego odległości, w miejscu wyburzonej kamienicy, w której przebywał niegdyś Józef Piłsudski, powstaje Stacja Kopernik, okazały budynek mieszkalny.

Nazwa charakteryzuje jego lokalizację, natomiast miejsce, w którym ma stanąć, mobilizowało, by pamiętając o przeszłości, zaproponować sznyt nowoczesny, ujmujący estetyką i użytecznością.

Jeśli w marzeniach widzieliśmy mieszkania z rozwiązaniami na miarę XXI wieku, Stacja Kopernik będzie spełnieniem tych wizji. 

Budynek pomieści 64 mieszkania o metrażach od 25 do 67 m kw., wyjątkowe, z oknami od podłóg do sufitów, przez co zapewnią mnóstwo naturalnego światła. Od wejścia w dobry nastrój wprawiać nas będzie subtelne muzyczne tło, a tonacja barwna wnętrz da wrażenie niewymuszonej, naturalnej elegancji.

Dla Stacji Kopernik zaprojektowano 74 miejsca postojowe, co w centrum miasta, gdzie znalezienie miejsca dla własnego pojazdu stanowi ogromny problem, jest bardzo dobrą wiadomością. Oczywistym atutem jest położenie budynku: prawdziwa bliskość sklepów, szkół, instytucji kultury i urzędów, ale też i rozsądna odległość Alei NMP, Jasnej Góry czy bulwarów nad Wartą.

Doskonała lokalizacja sprawi z pewnością, że zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe na parterze, których przewidziano 7, cieszyć się będą ogromnym zainteresowaniem. 

Więcej – na stronie: https://trustinvestment.pl/mieszkania/czestochowa/stacja-kopernik/

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.