Stary Rynek na sportowo

2022-09-15

Bieg, jazda na hulajnodze czy na rolkach to tylko niektóre konkurencje zawodów sportowych, które odbędą się już w najbliższą niedzielę na Starym Rynku. Początek godz. 16.00 - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Celami imprezy są m.in. popularyzacja i upowszechnianie aktywnego wypoczynku, promocja zdrowego stylu życia oraz integracja mieszkanek i mieszkańców.
Konkurencje zostaną rozegrane na dystansie około 150 m, a podział na kategorie wiekowe będzie zależny od liczby uczestników. W rywalizacji wezmą udział dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Na zawody składają się różne konkurencje: bieg, jazda na hulajnodze, rolkach, „na byle czym” - np. deskorolka, wrotki, wózek, rowerek bez napędu oraz skok w worku. Ponadto uczestniczki i uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w teście sprawności fizycznej.
Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów (koniec zapisów do 15 minut przed każdym startem). Dziecko powinno być wyposażone w kask (nie dotyczy biegania). Każdy z uczestników wyścigu otrzyma pamiątkowy medal i worek.

Harmonogram zawodów:
15:00 - otwarcie biura zawodów,
16.00 - otwarcie strefy pokazów i animacji,
16.05 - wspólna rozgrzewka,
16.20 - rozpoczęcie testu sprawności fizycznej,
16:30 - start kategorii bieg,
16.50 - start kategorii jazda na hulajnodze,
17:10 - start kategorii jazda na rolkach,
17.30 - start kategorii jazda na „byle czym”,
17.50 - start kategorii skoki w worku.
Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Częstochowy i Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.