Utrudnienia z powodu remontów nawierzchni ulic i chodników

2020-06-29

W czwartek 10 września rusza remont nawierzchni sporego odcinka ulic Okulickiego i Kilińskiego. Już od wtorku trwają podobne prace na ulicach Jadwigi i Rocha. Przebudowywane są też chodniki – na ul. Przestrzennej, Krakowskiej czy Marii Skłodowskiej-Curie. Wszędzie tam można się obecnie natknąć na roboty budowlane - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Remont nawierzchni ulic Okulickiego i Kilińskiego prowadzony będzie na odcinku od ul. Dekabrystów do ul. PCK. Zacznie się 10 września i będzie polegać na frezowaniu uszkodzonych fragmentów nawierzchni jezdni oraz układaniu asfaltobetonu.

Już od wtorku 8 września prace remontowe przechodzi nawierzchnia ulic Jadwigi i Rocha – na odcinku od ul. Ikara do granicy miasta. Także tam frezowane będą uszkodzone fragmenty nawierzchni, a potem układany asfaltobeton.

Prowadzone są także prace remontowe w obrębie infrastruktury dla pieszych. Na odcinku od rzeki Stradomki do ul. Piastowskiej od 7 września trwa przebudowa chodnika na ul. Przestrzennej. Trzeba być tam przygotowanym na utrudnienia w ruchu.  

Z początkiem miesiąca rozpoczęto także przebudowy chodnika na ul. Marii Skłodowskiej-Curie na wysokości bloku 13/23, a także na ul. Krakowskiej – od posesji nr  80 A do nr 80 D. Także w tych miejscach trzeba liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.