W Galerii Jurajskiej działa obecnie blisko 40 sklepów i punktów usługowych

2021-03-22

W Galerii Jurajskiej wciąż można zrobić zakupy przedświąteczne. W centrum handlowym otwarte pozostaje blisko 40 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. sklepy spożywcze, drogerie i sklepy z meblami.

Od soboty centra handlowe w całej Polsce działają w ograniczonym zakresie. To efekt wprowadzonego czwartego już lockdownu. Także w Galerii Jurajskiej nie wszystkie sklepy są obecnie otwarte.  Czynne pozostaje ok. 25% oferty centrum handlowego.

Wciąż można zrobić tutaj zakupy w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach. Otwarte pozostają także sklepy meblowe, mające w swojej ofercie także dekoracje świąteczne. Działają także księgarnie i saloniki prasowe. Nadal można również zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne dla czworonogów – otwarty jest sklep zoologiczny.

W reżimie sanitarnym również wybrane punkty świadczą swoje usługi. Działają m.in. placówki banków i teleoperatorów, salon fryzjerski, pralnia, salony optyków.  Otwarte są także restauracje i kawiarnie, z tym, że prowadzą sprzedaż wyłącznie na wynos. 

– Począwszy od soboty, w Galerii Jurajskiej działalność prowadzą wszyscy najemcy, którzy zgodnie z obecnym rozporządzeniem mogą mieć otwarte placówki. Działa więc blisko 40 sklepów, punktów usługowych i lokali gastronomicznych. Oznacza to, że mimo ograniczeń, w Galerii Jurajskiej wciąż można zrobić niezbędne, codzienne zakupy, a także te związane z przygotowaniami do świąt, zwłaszcza że dostępna jest szeroka oferta spożywcza – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

Robiąc zakupy, pamiętajmy o panujących zasadach. Klienci zobowiązani są nosić maseczki, a także dezynfekować ręce, tak często jak to możliwe. Specjalne punkty do dezynfekcji można znaleźć przed wejściami do sklepów oraz na terenie galerii. Nadal obowiązuje także zasada dystansu społecznego. Stojąc w kolejce lub w oczekiwaniu na wejście do sklepu, należy zachować min. 1,5 m odstępu.

Podobnie jak w przypadku ostatnich lockdownów, tak i teraz, zarówno w sklepach, jak i w galerii obowiązuje limit osób mogących przebywać tu jednocześnie. O tym, ile osób może w tym samym czasie wejść do Galerii Jurajskiej i do konkretnego sklepu, informują specjalne komunikaty w witrynach.

Listę otwartych sklepów można znaleźć na www.galeriajurajska.pl

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.