Wakacje z Warszawskim Instytutem Bankowości

2020-06-29

Pod hasłem #BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2020 na dzieci i młodzież czekają m.in. konkursy związane z cyberbezpieczeństwem czy warsztaty online poświęcone finansom i bankowości. Propozycja jest elementem programu sektorowego „Bankowcy dla edukacji” - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.    

Szczegóły i harmonogram działań projektu są publikowane na stronie https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/, a także jako wydarzenie na Facebooku – „BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020”.

Na chętnych czekają m.in.:

-konkursy pod hasłem „Podróże finansowe i cyberbezpieczeństwo” – z atrakcyjnymi nagrodami

-cykl warsztatów i spotkań online z osobami m.in. ze świata finansów i bankowości – dla uczennic i uczniów szkół ponadpodstawowych i starszych klas szkół podstawowych

Jak zapewniają organizatorzy, wakacyjna propozycja bazuje na doświadczeniu kilku lat realizacji jednego z największych programów edukacji ekonomicznej i cyberbezpieczeństwa w Europie. A działania tego programu wspierało m.in. blisko 800 instytucji; zaangażowanych było prawie 5000 szkół; zrealizowano 45 tys. lekcji i kilkadziesiąt szkolnych konkursów z ponad milionem uczestniczek i uczestników. Nowa propozycja jest też – jak twierdzą organizatorzy – efektem pozytywnych doświadczeń ich wspólnych działań ze szkołami w ostatnich trzech miesiącach, a więc w warunkach pandemii i związanych z nią ograniczeń.  

Organizatorzy zapowiadają też dalszą współpracę – już od września – ze szkołami w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Dzieci i Młodzieży BAKCYL.  

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.