Wpadli z narkotykami

2021-01-07

Kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 oraz 26 lat, którzy posiadali przy sobie substancje psychotropowe - amfetaminę. Do zatrzymania doszło w minioną sobotę na terenie Kłobucka. Mężczyźni już usłyszeli policyjne zarzuty dotyczące posiadania i udzielenia zabronionej substancji. Grozi im nawet kilkuletni pobyt w więzieniu - informuje kłobucka Policja.
Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 25-latka, który od jakiegoś czasu miał handlować amfetaminą w Kłobucku. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w minioną sobotę.
Śledczy wspólnie z policjantami Zespołu Wywiadowców zatrzymali przy ul. Parkowej osobę, która kupiła nielegalne substancje, a następnie zatrzymano mężczyznę, który miał sprzedawać substancje psychotropowe.
W trakcie przeszukania osób oraz ich miejsc zamieszkania ujawniono substancje psychotropowe - amfetaminę.
Mężczyzna posiadał też wagę dilerską. Ona również została zabezpieczona i stanowi dowód w sprawie.
Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, natomiast 25-latek dodatkowo usłyszał zarzut udzielania substancji psychotropowej. Grozi mu nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.


Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.