Wydziały UJD żegnają swych absolwentów

2024-07-10

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie odbędzie się w piątek 12 lipca w budynku przy ul. Zbierskiego 2/4, w auli nr 1.01. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14.00. 

W uroczystości wezmą udział absolwenci kierunków prowadzonych przez jednostkę: prawo (jednolite studia magisterskie stacjonarne i niestacjonarne), administracja (studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne), ekonomia (studia I stopnia stacjonarne) oraz rachunkowość i podatki (studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne). Łącznie dyplomy odbierze ok. 150 osób. 

Podczas wydarzenia zaplanowano m.in.: hymn państwowy, wystąpienia władz rektorskich i władz dziekańskich. Głos zabiorą również absolwenci Wydziału: mgr Paulina Szczygłowska, mgr Eryk Łęgowik oraz mgr Anna Warston. W końcowej części wydarzenia absolwenci zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie.  

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom odbywa się po raz pierwszy nie tylko w historii Wydziału, ale również Uczelni. Organizatorzy zapewniają, że postarają się by wydarzenie na stałe wpisało się w tradycję jednostki. 

Natomiast w sobotę 13 lipca dyplomy absolwentom wręczą władze i pracownicy Wydziału Humanistycznego UJD. Spodziewana liczba absolwentów to ok. 140 osób. W wydarzeniu weźmie udział ok. 200 osób towarzyszących. W uroczystości wezmą udział absolwenci kierunków prowadzonych przez Jednostkę: filologia angielska, filologia germańska, filologia polska, dziennikarstwo, filozofia, historia. 

Uroczystość odbędzie się w budynku Uniwersytetu Jana Długosza przy ul. Zbierskiego 2/4, aula 1.01. Rozpoczęcie zaplanowano o godz. 10.00 – informuje  Marek Makowski, rzecznik prasowy UJD.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Krzysztof Moroz - Specjalizacja – stomatolog

Leczę zęby u doktora Moroza w II Alei już od ponad 15 lat. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu, kto szuka dobrego i sympatycznego dentysty w Częstochowie. Lokalizacja jest świetna - samo centrum - warunki w gabinecie bez zarzutu (RTG, tomografia szczęki), można łatwo się umówić. Leczy zęby bardzo rzetelnie, bardzo uważa, aby nic nie zabolało, od lat zajmuje się też implantami... 

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.