Zatrzymano poszukiwanego za rozbój

2021-03-30

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali w czwartek 22-letniego mieszkańca Częstochowy, który był  poszukiwany przez sąd. Mając 17 lat, dokonał wspólnie z 3 kolegami kilku rozbojów. Po uprawomocnieniu się wyroku młody przestępca przez 2 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Częstochowy – informuje Policja. 

Do zdarzenia doszło w listopadzie 2016 r. Po godz. 1.00 czterech młodych mężczyzn wyszło z jednego z lokali na Wałach Dwernickiego. Idąc alejami w kierunku ul. Kopernika, w ścisłym centrum dotkliwie pobili, a następnie okradli przypadkowo napotkanego mężczyznę. Z poważnymi obrażeniami twarzoczaszki trafił do szpitala. Do kolejnego rozboju doszło ulicę dalej. Trzeci miał miejsce w dzielnicy Trzech Wieszczów. Przestępcy zadawali ofiarom uderzenia rękoma po całym ciele, kopali i okradali. Ich łupem padły wtedy pieniądze, dokumenty i telefony komórkowe.

Wnikliwa praca operacyjno-rozpoznawcza kryminalnych z Komisariatu I Policji pozwoliła postawić zarzuty 4 sprawcom. 3 z nich od razu po zdarzeniu trafiło do aresztu. Jeden w chwili popełnienia przestępstwa był nieletni. Po uprawomocnieniu się wyroku przez 2 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W ubiegłym tygodniu policjanci z referatu poszukiwań zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Częstochowy. Na widok nieumundurowanego patrolu schował się w łazience. Zgodnie z wyrokiem sądu prawie 4 lata spędzi teraz w więzieniu.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.