Zatrzymany „amator” drogich trunków

2020-06-29

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali mężczyznę, którzy okradał sklepy samoobsługowe. Jego łupem padały drogie alkohole. Grozi do 5 lat więzienia - informuje myszkowska Policja.

We wrześniu policjanci z Wydziału Kryminalnego zostali powiadomieni o kradzieży alkoholu z dwóch placówek handlowych na terenie miasta. Łupem złodzieja padło wówczas 13 butelek z alkoholem, który wyceniono na 1300 zł. Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, wpadli na trop 24-latka z Dąbrowy Górniczej. Zapukali do jego mieszkania i zatrzymali go. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut dokonania kradzieży, za co Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

Jak się okazało, mężczyzna działał również w innych placówkach handlowych Myszkowa i sąsiednich miejscowości. Śledczy nie wykluczają dalszych zarzutów. 

24-latek przyznał się do winy i wyjaśnił mundurowym, że skradziony towar sprzedawał przypadkowo napotkanym przechodniom, a „zarobione” w ten sposób pieniądze przeznaczał na życie. 

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.