Zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków

2022-05-11

Policjanci z wydziału ruchu drogowego myszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 46 lat. Młodszy prowadził pojazd, będąc pod wpływem narkotyków i pomimo dożywotniego zakazu kierowania samochodem. Natomiast starszy pod siedzeniem ukrywał 249 tabletek ecstasy – informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 9 maja. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Pułaskiego w Myszkowie zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego, który prowadził pojazd, choć sąd wydał mu dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Podczas dalszej kontroli okazało się, że kierowca jest pod działaniem narkotyków – pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi z drogówki w trakcie przeszukania volkswagena passata odnaleźli i zabezpieczyli pod siedzeniem 46-letniego pasażera foliowy worek z kolorowymi tabletkami. Badanie potwierdziło, że to tabletki ecstasy. 

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli już zarzuty. 33-latek odpowie za kierowanie samochodem pomimo dożywotniego zakazu oraz pod wpływem narkotyków. Natomiast starszy z mężczyzn stanął przed obliczem prokuratora, który przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i objął go policyjnym dozorem. 

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.