Zbiórka karmy dla kotów

2020-06-29

O zbiórce karmy dla kotów z częstochowskiego schroniska dla zwierząt przy ul. Gilowej przypomina radna Małgorzata Iżyńska społeczna konsultantka ds. ochrony zwierząt.

Akcja odbędzie się na pl. Biegańskiego w najbliższy piątek 11 września. Potrwa od 14.00 do 17.00.

Akcję zainicjowały wspaniałe dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 30: Agata Kić, Ola Stodulska, Emilka Karoń i Hania Bochnia oraz niezastąpiona w organizacji różnych potrzebnych akcji Anna Bochnia. Swoją pomoc zaoferowały już nie pierwszy raz!  Dzieci i zwierzęta to czysta forma miłości - pisze radna. - W tym roku w naszym schronisku znalazło się wyjątkowo dużo kotków. Są i dorosłe i mnóstwo kociąt. Bezdomniaki potrzebują Naszej pomocy. Prosimy szczególnie o mokrą, dobrą karmę. Bardzo ważne jest, aby karma, jaką karmimy zwierzęta, była dobrej jakości, ponieważ w schronisku, tak samo jak w naszych domach, żyją takie same kociaki, które muszą jeść odpowiednią żywność. To pomaga im się prawidłowo rozwijać i nie mają problemów żołądkowych. 

Można dostarczyć  np.: Butchers, Kitty w czarnych puszkach. Dobre wysokomięsne karmy to Macs, Catfinefood, Feringa, Animonda. 

Podczas akcji można będzie także złożyć datek.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.