Zderzenie trzech aut w Kamyku

2021-08-03

Kłobuccy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę 1 sierpnia przed południem na ul. Grunwaldzkiej w Kamyku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kłobuckiej drogówki, 33-letni kierujący samochodem ciężarowym najechał na tył pojazdu poprzedzającego, który w wyniku siły uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w osobowego peugeota poruszającego się w przeciwnym kierunku. Jeden z kierowców był nietrzeźwy – informuje kłobucka Policja.

Do zdarzenia doszło około 11.50. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego, 33-letni mężczyzna kierujący ciężarowym renaultem, jadąc w kierunku Częstochowy, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu osobowego marki Opel, który w wyniku siły uderzenia wjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w osobowego peugeota, który poruszał się w kierunku miejscowości Łobodno.

Kierujący samochodem ciężarowym 33-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego (województwo opolskie) był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Natomiast badanie na zawartość alkoholu w organizmie 63-letniego kierowcy opla wykazało stan nietrzeźwości. Trzecia uczestniczka, 21-letnia kierująca osobowym peugeotem w chwili zdarzenia była trzeźwa. Mieszkaniec naszego powiatu kierujący oplem oraz mieszkanka powiatu częstochowskiego kierująca peugeotem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Częstochowie.

Wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia zajmują się teraz kłobuccy śledczy, prowadzone postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie. Za naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym grozi karą pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za prowadzenie pojazdu mechanicznego, będąc w stanie nietrzeźwości, grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet do lat 2 więzienia.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.