Zgłaszajmy propozycje do budżetu obywatelskiego

2021-05-23

VIII edycja budżetu obywatelskiego tuż tuż. Propozycje zadań będzie można składać od poniedziałku 24 maja do 14 czerwca – wyłącznie online. Tym razem do dyspozycji samych mieszkanek i mieszkańców Częstochowy będzie niemal 10 mln zł - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
W tym roku – podobnie jak w poprzednim – zarówno składanie projektów, jak i głosowanie odbędzie się wyłącznie w formie online na stronie http://www.konsultacje.czestochowa.pl Pod tym adresem można się już teraz m.in. zapoznać ze szczegółowym harmonogramem VIII edycji BO czy dowiedzieć, jak zgłosić zadanie – czyli swój pomysł na wykorzystanie części dostępnych w BO funduszy. Na portalu jest też mapa terenów miejskich, na których mogą być realizowane zadania najnowszej edycji BO 2022.
Propozycje zadań, które spełnią wymagania pod kątem formalnym i merytorycznym, zostaną poddane pod głosowanie we wrześniu.
Dla osób, które nie mają dostępu do Internetu, Urząd Miasta Częstochowy otworzy specjalny Punkt Stacjonarny BO, w którym będzie można skorzystać z odpowiedniego sprzętu podłączonego do sieci. Dzięki temu możliwość złożenia projektu zadania – jak również późniejszego oddania głosu – będzie miała każda mieszkanka i każdy mieszkaniec.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.konsultacje.czestochowa.pl oraz pod numerem telefonu 34 37 07 497. Warto też wpaść na profil częstochowskiego BO na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/KonsultacjeSpoleczneCzestochowa/

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.