Zniszczył drzwi w Urzędzie Miasta i groził strażnikom miejskim

2020-06-29

Nawet na pięć lat może trafić do więzienia 45-letni mężczyzna, który zniszczył drzwi w Urzędzie Miasta w Myszkowie i do tego groził strażnikom miejskim przebywającym wewnątrz budynku. Sprawca został błyskawicznie obezwładniony przez kryminalnych i trafił do policyjnego aresztu - informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło wieczorem w poniedziałek 5 października na ul. Kościuszki w myszkowskim Urzędzie Miasta. O pomoc policjantów poprosili strażnicy miejscy, którzy poinformowali, że znajdują się wewnątrz budynku, a do drzwi urzędu dobija się nieznany i agresywny mężczyzna, który grozi, że ich pozabija. Patrol kryminalnych błyskawicznie zjawił się na miejscu i na parkingu wewnętrznym przy wejściu do budynku zastał agresora. Rozjuszony mężczyzna całkowicie zniszczył drzwi wejściowe i wykrzykiwał, że będzie strzelać. Policjanci zachowali zimną krew i szybko obezwładnili 45-latka. Mężczyzna był pijany. Następnego dnia nic nie pamiętał i nie potrafił logicznie wytłumaczyć tego, co zrobił. Jak się okazało, obywatel Białorusi w poniedziałek przyjechał do Myszkowa w celach zarobkowych... Podczas przesłuchania przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu teraz nawet 5 lat za kratami.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.