ZUS zachęca

2021-02-05

Zakład Ubezpieczeń Społecznych chce upowszechniać wśród seniorek i seniorów wiedzę o korzyściach z posiadania konta w banku i bezpiecznego z niego korzystania. Część klientek i klientów ZUS w dalszym ciągu bowiem decyduje, aby wypłaty świadczeń otrzymywać w gotówce.

Według badań ZUS wynika to w dużej mierze z braku wiedzy, jak korzystać z rachunku bankowego – a szczególnie z bankowości elektronicznej.  

Dlatego ZUS rozpoczyna kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.  Ma służyć temu, aby klienci i klientki ZUS swobodnie i bez lęku korzystali z rachunków bankowych, pobierali na konto świadczenia, płacili rachunki oraz robili  zakupy on-line, nie narażając się przy tym na kradzież czy oszustwa. ZUS chce przekonywać, że rachunek bankowy jest bezpieczny i wygodny, a otrzymywanie świadczeń na konto w banku pozwala na bezpieczny dostęp do nich – co jest szczególnie ważne podczas pandemii. 

W trakcie kampanii klienci i klientki ZUS mają się dowiedzieć, jakie korzyści daje posiadanie konta w banku, jak je założyć, jak zmienić sposób wypłaty świadczeń w ZUS, a także o czym należy pamiętać, korzystając z konta bankowego przez internet. Informacje te mają zapewnić seniorkom i seniorom bezpieczeństwo w świecie, w którym trudno już radzić sobie bez internetu. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej kampanii ZUS pod linkiem https://www.zus.pl/o-zus/o-nas/kampania-bezpieczny-zdrowy-bezgotowkowy-

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

Dr n.med. Mariusz Radecki - Specjalizacja Ortopeda i traumatolog

Lekarz godny polecenia, specjalista od kolana i biodra. Pełny szacunek, duża cierpliwość i wyrozumiałość do pacjenta. Dziękujemy doktorze, że jesteś ❤

Jarosław Lemański - Specjalizacja Ginekolog

Wspaniały specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Wizyty zawsze przebiegają w miłej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dr Dariusz Nowak - Specjalizacja Ginekolog

Lekarz z powołania, najnowszy sprzęt w gabinecie, wizyta o umówionej godzinie, szanuje czas pacjenta, wizyta w komfortowej atmosferze. Polecam

Łukasz Kopulinski - Specjalizacja Ortopeda

Bardzo dobry diagnosta, chirurg stopy, miły, serdeczny, empatyczny, cierpliwy, polecam. 

Roman Sikora - Specjalizacja neonatologii i pediatrii

Wspaniały człowiek, pełen empatii, doskonały lekarz, profesjonalista.

Piotr Ślęzak - Specjalizacja Chirurg onkolog

Cudowny człowiek. Wspaniały lekarz, który uratował mi życie 

Marek Koffel - Specjalizacja Ortopeda

Polecam lekarza. Bardzo dobry ortopeda z Przychodni Medyk centrum, po pęknięciu nadgarstka zlecił szybko prześwietlenie, następnie szybko i bezboleśnie unieruchomił nadgarstek. Pełen Profesionalizm 

Włodzimierz Koniarski - Specjalizacja Psychiatra

Najlepszy lekarz, empatyczny, rozumie, szuka i odpowiednio dobiera leczenie. Zawdzięczam mu nowe życie. Polecam z całego serca. 

Przemysł Jasnowski - specjalizacja Chirurg ogólny i onkologiczny

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek. Pan doktor ma ogromny szacunek do pacjentów. Częstochowa powinno być dumna, że mamy u siebie takiego Lekarza 

Dr Pawel Zejler

Jest to specjalista najwyższej rangi szczególnie w dziedzinie chirurgii ręki i schorzeń narządów ruchu. Oprócz profesjonalizmu cechuje się Pan Doktor dużą wrażliwością w podejściu do pacjenta, o czym sam miałem okazję się przekonać. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc okazaną mi po wypadku.

Marek Harasim - Ginekolog

Lekarz kompetentny, pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Atmosfera panująca w gabinecie swobodna, wręcz rodzinna. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

Piotr Ślęzak

Bardzo fajny lekarz. Wzbudza zaufanie. Ma prawidłowej podejście do pacjenta. Usunięcie znamiona przebiegło szybko, bezbolesnie i w miłej atmosferze. Dziękuję Panie doktorze i polecam innym!

Justyna Tyfel-Paluszek

Pani doktor godna polecenia, odpowiednio zdiagnozowała moją chorobę. Bardzo pozytywna, polecam z całego serca.

dr nauk med. Paweł Molga

W porządku doktor, miły, wytłumaczył wszystko, co i jak, z poświęceniem podchodzi do pacjenta. Już teraz wiem, co robić dalej.